Ogłoszenia

Ogłoszenia dla każdego!

[Firma] Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie

  • By WypozyczalniaOdkurzaczy.pl
  • Kategoria Dala domu
  • Lokalizacja Warszawa

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Profesjonalna wypożyczalnia sprzętów piorących. Zajmujemy się wypożyczaniem urządzeń do czyszczenia ekstrakcyjnego. W wypożyczalni posiadamy sprzęty ekstrakcyjne marki Karcher. Oferowane urządzenia są dokładnie naprawiane.

W ofercie mamy sprzęty Karcher Puzzi 10/1. Wraz z ekstraktorem udostępniamy 2 ssawki: do czyszczenia tapicerki a także do prania wykładzin.

Jest szansa wypożyczenia na jeden dzień lub cały weekend. Karcher można odebrać szybko w biurze przedsiębiorstwa. Na terenie stolicy i okolic np. w Ząbkach czy Konstancinie dowozimy i odbieramy Karchera bezpośrednio do Klienta.

Dobrze jest czyścić narożniki przynajmniej dwa razy. Dzięki okresowemu czyszczeniu można zatrzymać na dłużej przyzwoity stan kanapy. W środku tapicerki zbiera się wielka ilość bakterii. Dodatkowo zaświniona kanapa nie wygląda atrakcyjnie.

Specjalistyczne przedsiębiorstwa ze stolicy na ogół zalecają czyszczenie wykładzin metodą ekstrakcyjną. Polega ona na praniu tapicerki roztworem wody i chemii. To łatwa i wyjątkowo efektywna metoda, która świetnie sprawdza się w przypadku najbardziej uporczywych plam.

Czy możliwe jest pozbycie się różnorodnych zabrudzeń z wykładziny? Na ogół tak. Dobrze przemyślana metoda wraz z nowoczesnym urządzeniem oraz dobrymi płynami do czyszczenia pozwala wyeliminować bardzo trwałe zabrudzenia, które źle wpływały na wygląd wykładziny.
Nazwa (Usługa) Wynajem odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenie prywatne
Dodano 24.05.2021
Miasto Warszawa
Województwo Mazowieckie
Stan Nowy

Opinie

Dodaj opinię