Ogłoszenia

Ogłoszenia dla każdego!

[Firma] Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Nowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się de facto wybitnie właściwą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich wypatrujących ekspertów z górnej półki.
Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie problemu i trafne postawienie diagnozy. Grono ekspertów, z pomocy których mogą korzystać pacjenci obejmuje takich lekarzy, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje też pomoc takich zawodowców, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Też medycyna pracy Poznań znajduje się w szerokiej ofercie placówki.
Szpital realizuje szereg badań diagnostycznych, wśród których dostępne są także te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to wyłącznie część badań, które w szpitalu wolno zrealizować. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej ogromnej ofercie posiada szpital.
Szpital specjalizuje się nie tylko w diagnostyce i leczeniu, jednak również rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, fachowych rehabilitantów. W jednostce wykorzystywana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: efektywną diagnostykę oraz skuteczne leczenie. Personel troszczy się o to, żeby pacjenci czuli się w rzeczywistości komfortowo.
Nazwa (Usługa)Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano30.03.2023
MiastoPoznań
Województwowielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię